O nas

BLACK RED WHITE -największy producent mebli w Europie, zaprasza na zakupy do Salonu firmowego zlokalizowanego w Sochaczewie. Oferujemy meble kuchenne, salonowe, do sypialni, młodzieżowe, wypoczynkowe oraz materace. Nasz salon to ponad 1500 m2 powierzchni wystawienniczej do Państwa dyspozycji.
Ponad 20 lat doświadczeń pozwoliło nam wyselekcjonować także ofertę dodatkową innych wartych prezentacji dostawców. Współpracujemy z takimi markami jak: MEBLOMAK, M&K FOAM (studio materacy),BLACK RED WHITE, MEBLAR, EKO-STYL, Halmar, Signal itp.....

Nasze salony to także "STUDIO MATERACY" gdzie na ekspozytorach można przetestować kilkanaście rodzajów materacy i w konsultatcji z naszymi przeszkolonymi specjalistami wybrać ten najbardziej optymalny.

KUCHNIE to spora część oferty naszych sklepów meblowych.
Proponujemy Naszym Klientom bezpłatny projekt i wycenę wymarzonej kuchni.
Dla najbardziej wymagających dysponujemy ekskluzywnymi kuchniami na indywidualne zamówienie z serii SENSO KITCHEN produkcji BLACK RED WHITE.

Oferujemy meble:
  • kuchenne,
  • do pokoju dziennego,
  • do jadalni,
  • wypoczynkowe,
  • biurowe i wiele innych.

Oferujemy naszym klientom:
- miłą i fachową obsługę
- możliwość negocjacji cen przy większych zakupach
- bezpłatny transport*
- profesjonalny montaż zakupionych mebli*
- wszystkie dostępne na rynku formy płatności w tym cztery systemy ratalne (LUKAS, CREDIT AGRICOLE. SANTANDER) by klient mógł wybrać najbardziej atrakcyjną ofertę na rynku.

Zależy nam aby zakupione towary sprawiały Klientom radość przez długie lata użytkowania zachęcamy do zapoznania się z informacjami zawartymi na naszej stronie "Pielęgnacja mebli".

* - ustalenia indywidualne
Znajdź nas na facebooku
Znajdź nas na you tube